Reset Password

click to see all images

YogaŞala

,
İstanbul, kadıköy
56 TL per hour
Apartment
|0 Bedrooms|
Check Availability

Description

YogaSala, 2001 yılında Türkiye’nin ilk yoga merkezi olarak kurulduğunda sadece 2 yoga uzmanı ve günde 4 yoga seansı vardı. Bugün ise İstanbul’da 3 merkezi ve 50’yi aşkın uzman kadrosu ile haftada 200’ün üstünde seans sunmakta.

YogaŞala’da farklı seviyelerde ve eklektik yoga tarzlarında çalışmalar, etkinlikler ve birebir seanslar verilmektedir. Başta; Vinyasa, Ashtanga, Hatha, Kundalini ve Yin Yoga olmak üzere, pek çok farklı stilde yoga seansları, programımızda yer almaktadır.

Dünyada pek çok kişiyi etkileyen, derin izler bırakan yoga uzmanlarının da İstanbul’daki durağı YogaŞala’da, herkesin farklı özellik ve ihtiyaçlara sahip olduğuna inandığımızdan, sadece kendi yolumuzu değil, yogaya giden tüm güvenli yolları benimseyerek, farklı yoga stillerini sizinle buluşturuyoruz

Yoga uzmanlarımız zeki sıralamalara odaklanarak duruşlar arasında geçerken nefes ve hareket ilişkisini vurgular. Bu uygulama ile bedende güçlenme ve esneme gelişirken zihin dinginleşir. Amacımız katılımcıların kendileri ile ilgili farkındalıklarını, odaklanmalarını ve sağlıklarını, geniş bir yoga yelpazesi sunarak geliştirmektir. Biz bunu sevgi, şefkat, tutku, bireyselliğe saygıyla ve güven ortamında yapıyoruz. Her biri farklı deneyim sahibi olan uzman kadrosuyla YogaŞala hem başlangıç hem de daha ileri düzeydeki katılımcılar için güvenli seans ve atölyeler sunmaktadır.

View more
×

Book Now

Add to Favorites
Contact Owner
Share

atilimtezcan

See Owner Profile
Contact Owner

Similar Listings

x
56 TL per hour